Notice: Undefined index: sections in /home/sabadgol/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 20Notice: Undefined index: sections in /home/sabadgol/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sabadgol/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Notice: Undefined index: sections in /home/sabadgol/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 20Notice: Undefined index: sections in /home/sabadgol/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/sabadgol/public_html/catalog/controller/module/icon_teasers.php on line 26 دسته گل مصنوعی عروس
پشتیبانی از مشتری: info@sabadgol.com 9127382800
Persian (فارسی)

دسته گل مصنوعی عروسدر این بخش شما عزیزان می توانید نمونه دسته‌گل های مصنوعی ساخته شده توسط  طراحان ماهر و باتجربه گل فروشی اینترنتی سبدگل را مشاهده نمایید.

امکان ارسال این دسته گل‌ها به تمام نقاط کشور توسط پست، چاپار و تیپاکس و تمام نقاط دنیا توسط پست DHL وجود دارد.

قبول سفارش ساخت انواع دسته گل عروس مصنوعی از هر کجا در فضای مجازی یا حقیقی به شرط موجود بودن گل مصنوعی و متریال کار شده در آن نمونه تصویر، بخاطر اینکه حجم زیادی از گل‌های مصنوعی موجود در بازار وارداتی از چین هستند و از سال 96 جلوی واردات آنها گرفته شده است.

به همین دلیل قیمت گل‌های چینی موجود بسیار افزایش یافته است. البته قیمت گل مصنوعی از قبل گرانی دلار و بستن گمرکات معمولا دوبرابر نمونه طبیعی خود بود و الان هم که به قول معروف: قوز بالای قوز شده است. 

البته در یکی دو سال اخیر چون قدرت خرید اکثر مردم مخصوصا عروس و دامادها پایین آمده، ما برای پایین آوردن قیمت بیشتر از گل‌ مصنوعی ایرانی و گل پارچه ای استفاده کرده ایم. 

اینکه می‌گوییم گل چینی، پارچه‌ای و یا ایرانی دلیل بر بی‌کیفیت بودن آن نیست، بطور کلی برای ساختن دسته گل عروس با گل مصنوعی و یا گل خشک و یا ترکیب این دو چند سالی است که باب شده، ما و اکثر همکارانمان از بهترین و باکیفیت‌ترین گل‌های مصنوعی استفاده می‌کنیم. چون قرار است که یادگاری بماند. smileysmiley

روال قبول سفارش به اینصورت است که:

1. مشتریان ابتدا عکس مورد نظرشون رو از سایت، پیج اینستاگرام، کانال ما و یا هر جای دیگر برای ما می‌فرستند.

2. به توافق رسیدن سر انتخاب گلها، رنگ و متریال مدل انتخابی شماست.

3. مرحله بعدی پس از ساخت 80% نمونه و قبل از اتمام کار یک تصویر یا ویدیو از دسته گل برای مشتری ارسال می‌گردد و در صورت تایید کار ادامه می‌یابد.

4. ارسال عکس یا ویدیو از کار نهایی

5. ارسال نهایی به آدرس مشتری در تهران با اسنپ یا تبسی و بسته بندی و پست برایی بقیه نقاط کشور و دنیا 

 
مقایسه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
آندیالند | تمام حقوق این سایت برای سبدگل محفوظ است .