پشتیبانی از مشتری: info@sabadgol.com 9127382800
Persian (فارسی)

گل‌ و گیاه مصنوعی

شما عزیزان می‌توانید در این پوشه، هم بطور کلی همه شاخه‌های مختلف گل و گیاه مصنوعی رو مشاهده کنید و هم به طور تخصصی به پوشه‌های زیر با عناوین گل مصنوعی، گل‌آرایی مصنوعی، فضای سبز مصنوعی، درخت و درختچه مصنوعی و دسته گل مصنوعی عروس مراجعه بفرمایید.

ارسال همگی این محصولات به تمام نقاط تهران (با اسنپ، تبسی یا وانت‌بار مخصوص) و اکثراََ در سطح ایران (با پست، چاپار و تیپاکس) و بعضاً به سراسر جهان (با پست DHL) امکان پذیر است.

قبول ثبت سفارش بنا به نوع کالا و خدمات حتماً باید یک یا چند زودتر صورت بپذیرد.

 قبول سفارش هر مدل گل، گیاه و درخت مصنوعی از هر کجا در فضای مجازی یا حقیقی به شرط موجود بودن گل و متریال کار شده در آن نمونه تصویر صورت می‌پذیرد، بخاطر اینکه حجم زیادی از گل‌های مصنوعی موجود در بازار وارداتی از چین هستند و از سال 96 جلوی واردات آنها گرفته شده است.

به همین دلیل قیمت گل‌های چینی موجود بسیار افزایش یافته است. البته از قبل گرانی دلار و بستن گمرکات، معمولاً قیمت گل مصنوعی دوبرابر نمونه طبیعی خود بود و الان هم که به قول معروف: قوز بالای قوز شده.

عزیزان دل چون فروش اینترنتی، وقت و انرژی زیادی را برای هر سفارش صرف می‌کند، برای تهران کف مبلغ سفارش 200 و به دلیل هزینه بسته بندی و سختی‌های همکاری با شرکت‌های پستی، برای شهرستان‌ها و خارج از کشور (بسته به نوع کالا و شرایط) مبلغ 300 هزار تومان خواهد بود.

با کمال احترام و ارادت سفارش گل‌ مصنوعی شاخه‌ای، برگ و ملزومات گل آرایی را فقط بصورت عمده خدمتتان تقدیم می‌کنیم.

مشتریان عزیز با افتخار و اشتیاق برای گسترش دامنه روابط و تعامل با شما عزیزان آماده شستشو، تعمیر و بازسازی گلهای مصنوعی قدیمی و تجدید گل آرایی آن‌ها هستیم.

با کمال احترام اگر از گلهای مصنوعی قدیمی خودتون خسته شدید، تعویض گلهای مصنوعی کهنه با گلهای مصنوعی نو هم انجام می‌شود.

عزیزان جان با توجه به توضیحات بالا ما خریدار گل و گیاه مصنوعی، شما هم هستیم. بهتر از این دیگه چی میخاین؟؟smileysmiley

مقایسه
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
آندیالند | تمام حقوق این سایت برای سبدگل محفوظ است .