پشتیبانی از مشتری: info@sabadgol.com 9127382800
Persian (فارسی)

گوناگون

کاشت هسته خرما در منزل

کاشت هسته خرما در منزل

مراحل کاشت هسته خرما :  اگر دانه خرما را بدون هیچ مقدمه و آماده‌سازی در خاک فرو ببرید، احتمال سبز شدن آن کاهش می یابد و یا ممکن است زمان زیادی صرف شود. برای این که دانه خرما را در..

چگونه در خانه گوجه فرنگی پرورش دهیم...

چگونه در خانه گوجه فرنگی پرورش دهیم

1- مواد مورد نیاز برای کاشت گوجه فرنگی در منزل : بذر یا نشاء گوجه فرنگی خاک گلدان کود مایع   2- در صورتی که بذر گوجه فرنگی دارید، برای پرورش نشاء ، در خاک باغچه یا گلدا..

آموزش کاشت سبزیجات در منزل

آموزش کاشت سبزیجات در منزل

در این مطلب می‌خواهم سبزیجاتی را به شما معرفی کنم که می‌توانید پس از استفاده آنها را روی کانتر آشپزخانه تان دوباره سبز کنید و از خوردن این گیاهان و سبزی و زیبایی‌شان لذت ببرید.   -پیاز..

آموزش سبز کردن بلال

آموزش سبز کردن بلال

آموزش نحوه سبز کردن بلال   1- بلال رو به مدت سه روز داخل آب بگذارید تا دانه‌های ذرت به قدر کافی آب به خودشان بکشند.         2- پس ا..

پنج نکته برای کاشت سبزه پرپشت

پنج نکته برای کاشت سبزه پرپشت

پنج نکته برای کاشت سبزه پرپشت   اصولی برای بهبود کیفیت سبزه :   1- از ظروف فلزی برای سبز کردن سبزه استفاده نکنید.   2- استفاده از ظروف سفالی و بعد از آن چینی ..

کدام سبزیجات را می‌توانید در گلدان پرورش دهید...

کدام سبزیجات را می‌توانید در گلدان پرورش دهید

بسیاری از سبزیجات را می‌توان در گلدان‌ها کاشت. برخی از سبزیجات برای رشد حتما به گلدان بزرگ نیاز دارند و برخی در گلدان‌های کوچک نیز قادر به رشد هستند. کلید موفقیت در رشد سبزیجات آبیاری مناسب..

چه زمانی باغچه خانه را شخم بزنیم...

چه زمانی باغچه خانه را شخم بزنیم

چه زمانی باغچه خانه را شخم بزنیم ؟   بهترین و مناسب‌ترین زمان برای شخم زدن باغچه اوایل تا اواخر پاییز می‌باشد، زیرا احتمال یخ زدگی وجود نداشته و می‌توان باغچه را در زمستان به حال ..

روش کاشت و نگهداری زعفران

روش کاشت و نگهداری زعفران

روش کاشت و نگهداری زعفران   -روش کاشت زعفران در منزل : مقداری پیاز زعفران تهیه کنید. تعدادی گلدان سفالی بزرگ مهیا کنید، داخل هر گلدان در پنج قسمت چاله‌ای به عمق 15 س..

تصاویر گوناگون

در این بخش تصاویر متنوع و گوناگون برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم.     گل برای ابراز عشق     عاشق که باشی...     بوسه عشق    ..

تزئینات فانتزی‌ گل

  دوچرخه فانتزی با تزئین گل ..

آندیالند | تمام حقوق این سایت برای سبدگل محفوظ است .