پشتیبانی از مشتری: info@sabadgol.com 9127382800
Persian (فارسی)

فیلم‌های آموزشی

فیلم‌های آموزشی

در این قسمت شما عزیزان می‌توانید ویدیوهای آموزشی درباره گل آرایی و ساخت انواع محصولات از قبیل باکس گل ، سبدگل و... را که توسط گل‌فروشی اینترنتی سبدگل تهیه شده است، مشاهده نمایید.

 

فیلم آموزشی گل آرایی

فیلم آموزش گل آرایی

آموزش گل آرایی

ویدیو آموزشی گل آرایی

فیلم آموزشی ساخت باکس گل

فیلم آموزشی ساخت سبدگل

ویدیو ساخت باکس گل

ویدیو ساخت سبدگل

نحوه صحیح آبیاری گل و گیاه

نحوه صحیح آبیاری گل و گیاه

در این ویدئو آموزش نحوه صحیح آبیاری گل و گیاه رو برای شما عزیزان تهیه کرده ایم. هدف از ساخت ویدئو های آموزشی ایجاد علاقه در شما عزیزان برای نگهداری گل و گیاه در منزل یا محل کارتان هست..

تغذیه گیاهان آپارتمانی با کود جامد یا مایع...

تغذیه گیاهان آپارتمانی با کود جامد یا مایع

تغذیه گیاهان آپارتمانی با کود جامد یا مایع همراهان عزیز در این ویدئو یکی دیگر از نکات مهم نگهداری گیاهان آپارتمانی رو خدمتتون توضیح دادیم. مبحثی که در ویدئوی زیر مشاهده می‌فرمایید در م..

تهویه هوا در فضای بسته برای گیاه ضروریه...

تهویه هوا در فضای بسته برای گیاه ضروریه

تهویه هوا در فضای بسته برای گیاه ضروریه! دوستان عزیز در این ویدئو یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با نگهداری از گیاهان آپارتمانی را برای شما توضیح خواهیم داد. در واقع می‌خواهیم در مورد ضرورت تهوی..

آموزش ساخت حروف با گل داخل باکس

آموزش ساخت حروف با گل داخل باکس

آموزش ساخت حروف با گل داخل باکس! عزیزان اگر شما علاقه‌مند به گل‌آرایی هستید باید به این نکته توجه کنید که برای آموزش دیدن اینکار باید هزارها تومان هزینه می‌کردید، بنابراین از شما درخواست می‌کنی..

نظافت گلهای ظریف و کوچک

نظافت گلهای ظریف و کوچک

نظافت و شستشوی گیاهان ظریف و کوچک: همراهان عزیز در این ویدئو یک روش ساده برای تمیز کردن برخی از گیاهان آپارتمانی کوچک و ظریف رو خدمتتون توضیح دادیم. در این روش و با این فشار آب به برگ های گیاها..

برای پرپشت شدن گیاه چه کنیم؟

برای پرپشت شدن گیاه چه کنیم؟

  برای پر پشت شدن گیاه چکار کنیم؟  عزیزان در هرس گیاهان آپارتمانی ما باید ببینیم که به دنبال چه هستیم؟ حفظ سلامتی یا زیبایی، و یا هر دو؟؟  این یک روش از هرس کردن صحیح گیا..

شستشو و تمیز کردن گیاهان آپارتمانی...

شستشو و تمیز کردن گیاهان آپارتمانی

دوستان عزیز در این ویدئو یک روش خیلی ساده جهت شستشو و تمیز کردن گیاهان آپارتمانی رو خدمتتون توضیح دادیم. در این روش و با این فشار آب به برگ‌های گیاهانی مثل این پتوس که سر و حال و شق و رق ..

ایده ارزان قیمت برای سورپرایز سالگرد ازدواج...

ایده ارزان قیمت برای سورپرایز سالگرد ازدواج

عزیزان همانطور که می‌بینید ما با پرگل رز ایرانی یک جمله روی زمین نوشتیم، گل رز ایرانی یکی از ارزانترین گل‌ها البته در اکثر ماه‌های و ایام خاص سال (مثل تابستان یا محرم و صفر) است. رز پر شد..

کلیپ آموزش نگهداری گلهای آپارتمانی...

کلیپ آموزش نگهداری گلهای آپارتمانی

کلیپ آموزش نگهداری گلهای آپارتمانی: عزیزان در این ویدیو شما چند نکته کلیدی مهم رو یاد می‌گیرید که خیلی کم بهش اشاره شده، پس لطفاً با دقت و صبر بهش نگاه کنید. استدعا داریم که به این نکات عمل کن..

ویدیو آموزشی تعویض گلدان

ویدیو آموزشی تعویض گلدان

ویدیو آموزشی تعویض گلدان:      ..

آندیالند | تمام حقوق این سایت برای سبدگل محفوظ است .