پشتیبانی از مشتری: info@sabadgol.com 9127382800
Persian (فارسی)

شستشو و تمیز کردن گیاهان آپارتمانی

توسط siamak sohani | ارسال شده در فیلم‌های آموزشی | 2 نظرات. | 152 نمایش در این ارسال

دوستان عزیز در این ویدئو یک روش خیلی ساده جهت شستشو و تمیز کردن گیاهان آپارتمانی رو خدمتتون توضیح دادیم. در این روش و با این فشار آب به برگ‌های گیاهانی مثل این پتوس که سر و حال و شق و رق هستند، آسیب وارد نمی‌شود. اما گیاهانی که ظریف‌تر هستند حتماً باید با فشار آب کمتر و روش‌های دیگر تمیز یا شسته شوند که در ویدئو‌های بعدی نشان خواهیم داد.

نکته 1. ترجیحاً هر دو هفته یکبار و اگر نشد حتماً هر ماه یکبار این نظافت و وارسی کلی گیاه و زیر گلدانی انجام شود.

نکته 2. سعی کنید این شستشو و نظافت با نوبت آبیاری گیاه یکی شود تا خاک گیاه بیش از اندازه خیس نماند.

نکته 3. سعی کنید مرحله کوددهی ماهی یکبار، با نوبت بعدی آبیاری گیاه (یعنی وقتی سطح خاک خشک شد) یکی باشد تا ماندگاری کود بیشتر و جذب عناصر بهتر باشد.

 

هدف ما علاقه‌مند کردن شما عزیزان به نگهداری گیاهان آپارتمانی هست، که 100% بر بهبود روحیه شما اثرگذار خواهد بود. بنابراین با گذاشتن مقاله یا کلیپ‌ آموزشی نگهداری گل و گیاه، دانش و تجربیاتمان را به رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

در صورت درخواست شما سعی می‌کنیم کلیپ‌هایی مشابه این فیلم آموزش تمیز کردن گیاهان آپارتمانی را از سایر فضاهای اینترنت برای شما در وبلاگ خودمان قرار بدیم.

در صورت حمایت شما با ابراز نظراتتون و درباره کمی کاستی‌ها و نیازتون به چه نوع مطالبی، ما می‌توانیم تولید محتوای بیشتری در رابطه با مسائل مختلف بسازیم، از جمله ویدئو آموزش تمیز کردن گل آپارتمانی

این کلیپ آموزش نظافت گل‌های آپارتمانی برایتان مفید بود؟ لطفاً نظر بدین

 

 

نظرات (2)

نظر بدهید

نام شما:


امتیاز: بد           خوب

کد را در کادر زیر وارد کنید.:
نظر شما: توجه داشته باشید: HTML ترجمه نمی شود!
آندیالند | تمام حقوق این سایت برای سبدگل محفوظ است .